Viko Украина, Viko Турция розетки и выключатели

Panasonic Life Solutions Turkey, на своїх промислових об’єктах, створених на площі 56 000 кв. м. в районі Санджактепе провінції Стамбул, відома як найбільша в своєму класі на турецькому ринку, створює рішення для передачі, використання і розповсюдження електричної енергії.
Viko by Panasonic
Торгова марка VIKO з’явилася у 1966 році, а з березня 2014 року вона працює як підрозділ Life Solutions, однієї з чотирьох основних дочірніх компаній світового технологічного гіганта Panasonic Corporation. В асортимент продукції компанії VIKO входять електричні вимикачі та розетки, мережеві фільтри, розподільні коробки, аксесуари, розподільні пристрій низької напруги, електронні електричні лічильники, автоматизовані вимірювальні системи, рішення з автоматизації вимірювальних приладів, інтелектуальні системи диспетчеризації будівель, професійні ручні інструменти Panasonic і системи виявлення пожежі. Компанія зберігає свою назву на турецькому ринку і експортує 45% продукції в 70 країн, успішно представляючи Туреччину на світовому ринку.
Viko by Panasonic
На своїх промислових об’єктах, які входять в число найбільш відомих в своєму класу на світовому ринку, компанія здатна виробляти 100 мільйонів вимикачів і розеток щорічно. Діючи за принципом завчасного прогнозування ситуації, який зажди гарантує задоволення клієнтів і інновації, компанія запускає вдосконалені процеси для досліджень і розробок, інновацій, дизайну і нових інвестицій.
Viko by Panasonic
VIKO by Panasonic є першою на світовому ринку компанією, яка взяла участь у Turquality, вона також може похвалитися статусом «Добре» відомого бренду і нагородою Superbrand. Крім того, компанія входить до 500 найбільших промислових гігантів Туреччини, і може пишатися Центром досліджень і розробок, який першим був затверджений Міністерством науки, промисловості і технологій у своїй галузі. Крім того, компанія керується Системою управління якості ISO 9001, Системою екологічного менеджменту ISO 14001, Системою гігієни праці і техніки безпеки OHSAS 18001 і Системою інформаційної безпеки ISO 27001.
Визнавши екологічну раціональність у якості корпоративного активу, VIKO by Panasonic впроваджує проекти Корпоративної соціальної відповідальності, створюючи цінності і підвищуючи ефективність своєї діяльності сьогодні і в майбутньому, починаючи з 1998 року. Крім того, компанія надає пріоритети більш ефективному використанню ресурсів в процесах управління виробництвом продукції і об’єктів. Вірячи в те, що успіх вимагає цілісного бачення в масштабах підприємства і діючи за цією концепцією у тісній командній взаємодії, компанія поєднує в собі чудові технологічні сили в проектуванні, виробництві та представленні життєдіяльних продуктів і рішень з цілеспрямованістю і постійним розвитком персоналу.
http://lstr.panasonic.com